100 ROKOV WILSONU      Tenis      Tašky      Textil      Obuv      Badminton      Squash      Tímové športy     
O nás

Firma Toro Sport s. r. o. sa ako autorizovaný predajca značky Wilson na Slovensku venuje predaju a prezentácii športových potrieb značky Wilson. Kvalita a profesionalita služieb a poradenstva, ktoré firma poskytuje už od roku 2004, sa opierajú o dlhoročné skúsenosti jej zakladateľa a doterajšieho riaditeľa Romana Koželuha, ktorý sa svetovej značke Wilson profesionálne venuje od roku 1996.

V predajni Toro Sport na Račianskej ulici 109 v Bratislave, ktorá je zároveň najväčšou špecializovanou predajňou značky Wilson na Slovensku, si naši zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky športového tovaru, zároveň však môžu využiť i odborné poradenstvo a profesionálne služby: servisovanie a oprava tenisových i squashových rakiet, vypletanie rakiet na digitálnom stroji s možnosťou výberu z takmer 100 druhov výpletov.

Firma TORO Sport s. r. o. sa okrem predaja venuje aj prezentácii značky Wilson. Spolupracujeme s mnohými tenisovými klubmi, trénermi i hráčmi (pozri galériu). Môžete nás stretnúť aj na medzinárodných turnajoch Davis cup i Fed cup.

V rámci podpory detského tenisu organizujeme a sponzorujeme turnaje detí do 8 i do 10 rokov, ktoré nesú názov TORO Sport Wilson cup.

 

O značke Wilson

 

Značka Wilson vznikla v roku 1913 v USA. V súčasnosti je Wilson širokospektrálnym multikoncernom, ktorý je zameraný na výrobu športových potrieb a loptového tovaru. V centre pozornosti sú tenis, squash a badmintom, ale firma sa venuje i výrobe športového tovaru pre golf, baseball, americký futbal, basketbal i volejbal.

V tenise je Wilson druhou najstaršou firmou a jej ťažiskovým trhom zostáva aj naďalej americký kontinent. Wilson spolupracuje so špičkovými športovcami- v tenise je Wilson už roky spájaný s Rogerom Federerom, v NBA s hviezdou Derrickom Roseom, v squashi je to Angličan Peter Baker, či hviezda amerického futbalu Tom Brady.